Ćwieki są wciąż na topie

W ostatnim sezonie królowały ciuchy ozdobione przeróżnymi ćwiekami, nitami oraz kolcami. W sklepach są już także kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż moda na ćwieki będzie trwała jeszcze przez jakiś czas. Niegdyś takie dodatki przypisywane były jedynie osobom o metalowych i rockowych upodobaniach. Dziś ćwieki można odnaleźć nawet na eleganckich sukienkach czy gustownych torebkach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Pośród dostawców ubrań ozdobionych opisywanymi drobiazgami z pewnością prym wiodą sklepy sieci H&M. Kolekcja będąca teraz już na wyprzedaży, jak i ciuchy z nowej dostawy posiadają przyozdobienia w postaci ćwieków bądź nitów. Prawdę powiedziawszy wyzwaniem byłoby w tej chwili wyszukać sklep, w którego asortymencie nie byłoby choć jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Dekoracje te najczęściej umieszcza się w miejscach, w których nie będą one zagrażały żadnym zadrapaniem skóry albo uszkodzeniem innych części garderoby. Ćwieki świetnie więc prezentują się na kołnierzach, mankietach lub po zewnętrznej stronie spodni.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie zegarki certina, którą tu odnajdziesz, także jest coś ciekawego.

Bardziej ostre kolce raczej zamontowane są na wysokości ramion, tak aby nie sprawiały kłopotu noszącym je osobom. Z kolei torby H&M tego typu ozdoby umieszczone mają po prostu z przodu, tak by przymocowane do nich nity lub ćwieki nie zaciągały pozostałej części naszej garderoby.

Poza opisaną wyżej opcją zaciągnięcia przez ćwieki pozostałych naszych ciuchów, problematyczne może również okazać się pranie odzieży z ćwiekami. Dodatkowo wszyscy ci, którzy piorą ubrania tylko w automatycznej pralce, a pranie ręczne jest im bardzo obce powinni dobrze przemyśleć zakup takiej odzieży. Nader często na zaleceniach znajdujących się na metce widnieje informacja o konieczności ręcznego prania tej rzeczy, co może być zwyczajnie uciążliwe. Należy więc zawsze bardzo dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na metce, aby uniknąć wszelkiego typu przykrych niespodzianek.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (https://www.skalnik.pl/sprzet-wspinaczkowy/wspinaczka/wspinaczka-karabinki) danych na innych stronach – znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Dla bezpieczeństwa należy też prać ciuchy na lewej stronie.

Źródło: domodi