Co powinnaś kupić nim urodzisz dziecko?

Panie w stanie błogosławionym, szczególnie po raz pierwszy mające urodzić, specjalnie powinny dbać o swe zdrowie oraz zdrowie malucha w pierwszych miesiącach jego życia. Nie posiadają one w ogóle czasu do stracenia, gdyż, chociaż zdaje się, iż dziewięć miesięcy to mnóstwo czasu, jednakże tylko przez jakieś pięć miesięcy do pół roku kobieta jest w stanie samodzielnie funkcjonować.

laktator

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
rajstopy Fiore

Źródło: Fiore
dom z widokiem na góry

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich miesiącach przed powiciem zalecane jest odpoczywanie i dosyć częste kontrole u lekarza prowadzącego.
W naszym artykule dowiesz się co powinnaś posiadać, aby być przygotowaną na przyjście pociechy. A jeżeli to nie jest twoje pierwsze dziecko, pomimo tego zostań, z tego powodu że możesz dzięki nam poradnikowi zobaczyć czy z pewnością jesteś gotowa. Z okazji dziesiątej rocznicy założenia naszego sklepu stwierdziliśmy że specjalnie dla was, drogie panie stworzyliśmy szczegółową listę „must have”, czyli przedmiotów które potrzebujecie mieć, żeby niemowlę czuło się całkowicie komfortowo, a wy mogły odpocząć. Pierwszą pozycją na liście jest niezbędna ilość śpioszków dla twojego dziecka. W pierwszych latach życia, maluszek będzie brudzić codziennie dnia 2 do 3 kompletów odzieży. Aby z powodzeniem móc funkcjonować. Rekomendujemy śpioszki szyte w naszej fabryce w całości z antyalergicznych włókien, dzięki czemu twoje dziecko nie będzie narażone na goźne dla jego życia alergeny. Ważne jest żebyś miała kilka różnych rozmiarów ciuszków dla maleństwa. Kolejne ale tak samo ważną są wózek oraz łóżko dla niemowlaczka. Właściwie w nich twoja pociecha spędzi większość czasu w pierwszych miesiącach życia. Toteż tak ważny to wybór. Wózek musi posiadać przynajmniej trzy regulowane elementy – baldachim, poręcz i siedzisko. Nie będziemy tłumaczyć czemu akurat baldachim i poręcz, z tego powodu że, każdy wózek to ma wbudowane, lecz regulowane siedzisko nie jest w standardzie, zaś gdy dziecko urośnie, będzie chciało siadać. Warto wydać odrobinę więcej na wózek z takową funkcją. Każdy nasz wózek posiada wszystkie powyższe wymienione elementy, w dodatku do każdego modelu dodajemy trzyletnią gwarancję i torbę na podręczne rzeczy dla malucha w czasie spacerów. Torba nie jest pusta wewnątrz, posiada dwie wewnętrzne przegrody, na pieluchy i butelki, jakie także dostaniecie w prezencie od naszej firmy z okazji rocznicy. Jeżeli już mowa o pieluchach, to kolejne must have na liście. Nie wybierajcie jakichkolwiek, dlatego iż przy produkcji niektórych stosowane są sztuczne tworzywa, jakie mogą uczulić skórę dziecka oraz pozbawić ją dostępu tlenu, przez co będzie się ono nadmiernie pocić. Czwartą już rzeczą jest podgrzewacz do butelek, bez jakiego ja, jako matka nie mogę wyobrazić sobie życia. Jeżeli podgrzewacz jest ci potrzebny, ale najpierw chcesz o nim poczytać? – www.swiatleku.pl/category/butelki (www.swiatleku.pl/category/butelki)ia, nasza pociecha musi pić mleko z wprost z piersi, dopiero po czasie 2 do 3 miesięcy będzie ono w stanie ssać butelkę. Wtedy dokładnie potrzebny będzie podgrzewacz do butelek, byśmy były w stanie dać maleństwu zawsze ciepłe mleko. Stąd kolejna i ostatnia już rzecz, czyli laktator. Jeżeli kupisz taki co najważniejsze będziesz miała więcej czasu dla siebie. Gdy dziecku wychodzą pierwsze ząbki, zaczyna ono gryźć twoje sutki, co niestety nie jest przyjemne, laktator zezwoli ci na ominięcie tego nieprzyjemnego doświadczenia.

Laktatory naszej firmy posiadają certyfikat i atest, że zostały zbadane pod kątem jałowości i hermetyczności, z tego powodu można ich używać bez zastrzeżeń od trzeciego miesiąca życia dziecka. Jeżeli potrzebujesz laktatora, najpierw o nim poczytaj – ->.
To już wszystko na-> (->)ziś. Więcej o promocjach w naszym sklepie w następnym numerze. Każdy produkt możecie zamówić w naszym sklepie Internetowym. Pamiętajcie, by porządnie się przygotować na narodziny dziecka, z tego powodu iż pozostanie ono z wami na długie lata, nim się usamodzielni.