Chcesz wykonać korekcję wzroku? Zdecyduj się na skuteczny zabieg femtolasik

Jeżeli od pewnego czasu planujesz przeprowadzić laserową korekcję wzroku, musisz zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia wyeliminować wiele wad, nie tylko krótkowzroczność lub dalekowzroczność, ale także astygmatyzm. Poza szerokim spektrum działania ma również wiele innych zalet.

okulary korygujące

Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do powszednich obowiązków, a sam zabieg zajmuje wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik to rodzaj lasera femtosekundowego, który daje wyjątkową precyzję, pozwalając dopasować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz – co ważne – bezbolesny, gdyż wielu pacjentów obawia się bólu. Co więcej zabieg można wykonać nawet przy poważnych wadach wzroku, co przy innych sposobach stanowi podstawowy powód wyeliminowania chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku(zobacz endokrynolog ostrołęka) zostaje miejscowo znieczulany, a potem robi się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy i w odpowiedni sposób zadziałać wiązką lasera. Paręnaście sekund wystarczy, by uformować kształt rogówki oraz na powrót umieścić przecięty płatek. Nie jest wymagane zakładanie opatrunkowej soczewki, gdyż miejsce nacięcia jest tak naprawdę niewidoczne. Zabieg można wykonywać na obydwu oczach jednocześnie. Wada już nie powróci, a pacjent będzie mógł się cieszyć z nowego, ostrzejszego wzroku. Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów femtolasik także wymaga wizyty konsultacyjnej, w czasie której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. 2 godziny po nich najlepiej nie kierować autem, ponieważ wpuszczone krople mogą chwilowo pogorszyć jakość widzenia. Badania trwają ok. 1,5 godziny. Podczas wizyty przedstawiane są również szczegółowe informacje na temat działań przeprowadzanych przez lekarza. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może nosić soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o kłopotach ze wzrokiem. Nareszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się doskonałą ostrością widzenia, o czym z pewnością od długiego czasu marzyłeś.

Zapewne miałbyś ochotę przejrzeć komentarz ze strony (http://www.medycynaistomatologia.pl/pediatra-lodz.html)? Jeżeli tak, to fantastycznie. Możliwe, że i Ty będziesz miał ochotę podzielić się z nami swą ocenę.

Poszukaj kliniki, w której możesz zrobić powyższy zabieg, a nie będziesz żałować podjętej decyzji.