Dlaczego warto inwestować w nieśmiertelne klasyki

Moda cyklicznie ewoluuje. Zauważa to każdy z nas. Są jednak takie elementy garderoby, które od wielu lat wciąż są na topie, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do współczesnego świata. Przedstawiamy parę ponadczasowych części garderoby, które należy posiadać w garderobie.

Po pierwsze są to dobre gatunkowo dżinsy. Nie ma osoby, do której nie dałoby się dopasować właściwego modelu. Poza tym są to spodnie, które w parze z wysokimi butami lub eleganckimi balerinami czy białą koszulą, dadzą elegancki look. Komfortowe, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Zwłaszcza koszulki męskie przestały być jedynie dzianinowym podkoszulkiem, a zaczęły być niejako billboardami. Za pomocą koszulek ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem podkreślając odrębne stanowisko, prezentują swoje poglądy czy zainteresowania. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Wspaniale podkreślają nasz styl i to, co nam w danej chwili „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to także nieśmiertelny klasyk. Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać ją w swej garderobie, ponieważ nie zawiedzie nas nigdy. Odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Przykładem na to jest ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki zrobiła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Modelka uwielbia eksperymentować więc w jej szafie oprócz szpilek stoją kalosze Huntery, które nosi z niebywałą gracją i prezentuje się w nich fenomenalnie – zobacz jakie.


Te hippisowskie, wytrzymałe buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych i bulwarach naszych miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się o każdej porze roku. Nie zaskakuje więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w ciekawych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają tak wielu zwolenników.