Dlaczego warto inwestować w nieśmiertelne klasyki

Moda cyklicznie ewoluuje. Zauważa to każdy z nas. Są jednak takie elementy garderoby, które od wielu lat wciąż są na topie, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do współczesnego świata. Przedstawiamy parę ponadczasowych części garderoby, które należy posiadać w garderobie.

Po pierwsze są to dobre gatunkowo dżinsy. Nie ma osoby, do której nie dałoby się dopasować właściwego modelu.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej wpisów na opracowany tu temat? Zapraszamy zatem do kolejnej strony – po prostu kliknij to (http://skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-kurtki/goretex) i przenieś się do naszego portalu.

Poza tym są to spodnie, które w parze z wysokimi butami lub eleganckimi balerinami czy białą koszulą, dadzą elegancki look. Komfortowe, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Zwłaszcza koszulki męskie przestały być jedynie dzianinowym podkoszulkiem, a zaczęły być niejako billboardami. Za pomocą koszulek ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem podkreślając odrębne stanowisko, prezentują swoje poglądy czy zainteresowania. Ich ciekawe wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji.

Zaintrygował Cię taki wpis i musisz odnaleźć pokrewne informacje? Kliknij więc ten link oraz sprawdź więcej porad w treści (http://www.koneser.eu/wydarzenia-aktualnosci/wystawy/)!

Wspaniale podkreślają nasz styl i to, co nam w danej chwili „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to także nieśmiertelny klasyk. Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać ją w swej garderobie, ponieważ nie zawiedzie nas nigdy. Odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Przykładem na to jest ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki zrobiła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Modelka uwielbia eksperymentować więc w jej szafie oprócz szpilek stoją kalosze Huntery, które nosi z niebywałą gracją i prezentuje się w nich fenomenalnie – zobacz jakie.


Te hippisowskie, wytrzymałe buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych i bulwarach naszych miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się o każdej porze roku. Nie zaskakuje więc, że te kultowe, modne, funkcjonalne buty w ciekawych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają tak wielu zwolenników.