Jakim sposobem wybrać obuwie dziecięce?

Zima powoli zmierza ku końcowi, zatem czas zmienić garderobę na wiosenną, zaś zimową odłożyć na dno szafy. Jak wiemy, najbardziej wyczulone na zmianę aury są nasze pociechy, z tego względu nie zaszkodzi przyjrzeć się obowiązującym trendom na sezon wiosna-lato 2015 w modzie dla najmłodszych. Jednak nie będzie to prezentacja najnowszych kurtek, a…butów.

buty dla dzieci

Autor: C x 2
Źródło: http://www.flickr.com
Trend jest jeden – musi być oryginalnie i wygodnie. Zgadza się, nie jest to prosta sprawa kupić półbuty, sandały lub trzewiki dla swojego dziecka, pamiętając jednocześnie o tym, by były wygodne, trwałe i piękne. Z tego względu eksperci od dziecięcego obuwia, projektanci i szewcy, idealnie łączą funkcjonalność i estetykę, właśnie po to, by komfort nie ograniczał stylu.

ciekawe przykłady

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Modele zaprojektowane specjalnie do uprawiania aktywności fizycznej, także eleganckie, wybierane na ważne rodzinne uroczystości – tyle modeli obuwia, ile okazji do ich noszenia. Aktualnie wybór dziecięcych bucików jest tak ogromny, że możemy znaleźć nie tylko dobrej jakości obuwie, lecz w dodatku takie, którego model i kolor na pewno spodobają się ich przyszłemu właścicielowi. Miejmy na uwadze, iż w wybranych samodzielnie butach dziecko będzie chodziło bardziej ochoczo niż w tych, o których zakupie sami zdecydujemy.

Czy wiesz, że podobne bardzo absorbujące informacje są tuż obok? Kliknij i zerknij pod link (http://klubtanca.pl/quickstep-taniec/), a niewątpliwie poczujesz satysfakcję.

Dobrym rozwiązaniem jest zaprezentowanie dziecku kilku modeli, aby dokonało odpowiedniego wyboru. Przykłady butów dla dzieci możesz sprawdzić w tym miejscu – czytaj dalej.

Pamiętajmy, że w modzie dziecięcej liczy się głównie komfort. Dziecku przede wszystkim powinno być wygodnie, przeszkadzać w zabawie. Istotne jest również bezpieczeństwo, toteż zrezygnujmy z ćwieków czy innych nieodpowiednich dla dzieci wykończeń.Niektórzy uważają, iż najważniejsza jest stabilna wysoka cholewka. Inni, że elastyczna podeszwa. Miękka skóra naturalna to dla niektórych wyznacznik najlepszych butów dla ich pociechy, inni zwracają uwagę na czubek buta, lub mówią, że ,,stopa musi oddychać!’’.

Chcesz przeglądnąć inne interesujące artykuły? Zapraszamy zatem na stronę twórcy (http://podologmarcinkowska.pl/wkrecajace-sie-paznokcie-a-wrastajace-jakas-roznica/). Tam oczekują na Ciebie dokładne treści.

I któż ma rację? Na pewno wszyscy, bo odpowiednio dobrane buty to zdrowe stopy dziecka!

Aktywne dzieciństwo jest pełne wspinaczek, skakanek i nauki jazdy na rowerze. W dobrych butach poznawanie świata to niesamowita frajda!