Gdy jedziemy nad Bałtyk z dzieckiem

Każdego rodzica, wcześniej czy później czeka wakacyjny wyjazd z pociechą. Z tej przyczyny zazwyczaj pojawia się zdenerwowanie odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu ostrożności i roztropnym pakowaniu, nie ma problemu by zaplanować udany urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Doskonałym miejscem na wakacje z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, parki, jod i stosunkowo niedaleka droga. O czym warto pamiętać przed podróżą?Otóż podstawą jest fotelik. Należy więc gruntownie podejść do tematu i po głębszym zastanowieniu się nabyć odpowiedni model, który

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com

zagwarantuje dziecku bezpieczeństwo. Przede wszystkim, powinniśmy zatroszczyć się aby foteliki samochodowe zakupione były od renomowanego producenta, który posiada potrzebne wymagania oraz certyfikaty.

Najbardziej odpowiednim miejscem w aucie do osadzenia fotelika jest środek tylnej kanapy, pod warunkiem, że jest wyposażony w pas bezpieczeństwa który pozwala na jego zamontowanie (więcej informacji).

O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zazwyczaj nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan lub namiot dla dzieci. Taki produkt daje nie tylko ochronę przed słońcem, lecz sprawia wielką frajdę. Ponieważ plaża to przede wszystkim wspaniała zabawa! Zwłaszcza polska plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą bezpiecznie się bawić.

Nie zapomnijmy więc spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy dźwigi, np. znanej polskiej firmy Wader.

Nie czekaj – naciśnij ten link monitory interaktywne i ciesz się zawartymi tam nowymi postami. Z pewnością poszerzą one Twoją wiedzę na ów temat.

Firma od długiego czasu zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy się nie znudzi. Posiadają cudowne, żywe barwy i oryginalne projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to nieskomplikowane w formie, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą najmłodszym w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Portugalia, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.