Gdy jedziemy nad Bałtyk z dzieckiem

Każdego rodzica, wcześniej czy później czeka wakacyjny wyjazd z pociechą. Z tej przyczyny zazwyczaj pojawia się zdenerwowanie odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu ostrożności i roztropnym pakowaniu, nie ma problemu by zaplanować udany urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Doskonałym miejscem na wakacje (zobacz: meksyk z niemiec) z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, parki, jod i stosunkowo niedaleka droga. O czym warto pamiętać przed podróżą?Otóż podstawą jest fotelik. Należy więc gruntownie podejść do tematu i po głębszym zastanowieniu się nabyć odpowiedni model, który

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com

zagwarantuje dziecku bezpieczeństwo. Przede wszystkim, powinniśmy zatroszczyć się aby foteliki samochodowe zakupione były od renomowanego producenta, który posiada potrzebne wymagania oraz certyfikaty.

Najbardziej odpowiednim miejscem w aucie do osadzenia fotelika jest środek tylnej kanapy, pod warunkiem, że jest wyposażony w pas bezpieczeństwa który pozwala na jego zamontowanie (więcej informacji).

O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zazwyczaj nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan lub namiot dla dzieci. Taki produkt daje nie tylko ochronę przed słońcem, lecz sprawia wielką frajdę. Ponieważ plaża to przede wszystkim wspaniała zabawa! Zwłaszcza polska plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą bezpiecznie się bawić.

Nie zapomnijmy więc spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy dźwigi, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od długiego czasu zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy się nie znudzi. Posiadają cudowne, żywe barwy i oryginalne projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to nieskomplikowane w formie, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą najmłodszym w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Portugalia, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.