A może na upominek kupić bieliznę?

Czasem tak bywa, że dziesięcioleciach przebytych razem płomyk namiętności zaczyna blednąć. Wiele związków rezygnuje z zmagań o gorętsze pożycie, lecz niektóre starają się przywrócić przeszłe emocje. Szukają wsparcia w poradnikach seksuologicznych, wybierają wspólnie filmy porno, stosują wszelkie akcesoria łóżkowe. Ubiorem, który może wprowadzić do seksu wiele mocnych uniesień, jest frywolna bielizna damska.

gorset

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Kobiety, które pragną znów oczarowywać swojego męża, muszą więc poszukać takich rzeczy. Mężczyzna na pewno pokocha figlarne stringi. Dobrze jest nabyć stringi w kolorze czarnym bądź czerwonym, udekorowane elegancką kokardą.

A co powiecie na modele gorsetów na Jagna.plmodele gorsetów na Ta męka kobiet z dawnych lat teraz okazuje się pociągającym ubraniem erotycznym. Mało która niewiasta nie wkłada już gorsetu pod garsonkę, bo zwyczaje się zmieniły. Teraz gorsety nabywa się w komplecie z pasującymi majtkami, by wzniecić w sypialni ogień erotyzmu.

Jeżeli gorsety są dla ciebie niekomfortowe, należy sprawić sobie zamiast nich zmysłowe modele biustonoszy. Zawsze miej baczenie na to, że góra i dół bielizny musi tworzyć zestaw. Niedobrze dopasowane biustonosze i majteczki prezentują się niekorzystnie. Biustonosze dobrze jest kupować w kolorze czarnym, najlepiej z ciekawymi dodatkami, takimi jak chociażby falbanki.

Lecz nie tylko w łóżku niewiasta, która chce uwieść mężczyznę, powinna nosić się nęcąco. Spróbuj założyć obcisłe leginsy, a twój mężczyzna bez wątpienia poczuje do ciebie świeże uczucia. Taki strój świetnie pasuje na treningi pilates, na które warto się zapisać, by utrzymać smukłą sylwetkę przez cały rok.

Porzućcie, niewiasty, brzydkie piżamy i postawcie na erotyczna bieliznę. Wznieci to na nowo uczucia, a dodatkowo da wam wiele zadowolenia z własnego, kuszącego wyglądu. A wszakże nic bardziej nie poprawia nastroju, jak nowiutkie, eleganckie ubrania, niezależnie, czy są to letnie tuniki, czy erotyczna bielizna damska, którą będzie widział wyłącznie twój mężczyzna.