Dzień: 6 listopada 2020

Zakupy ze stylistką – pomoc przeznaczona nie tylko dla bogatych

Gdy mimo wysiłków cały czas masz wrażenie, iż nie potrafisz się fajnie ubrać, przeczytaj ten tekst, może mamy dla ciebie sugestię.

Bywa, że mimo wypełnionej szafy masz kłopot co na siebie ubrać przy różnorodnych okazjach. Wtedy z pomocą powinna przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w jakiej zalegają sterty ciuchów, jeśli nie dasz rady stworzyć przynajmniej kilku zestawów. Rzecz tkwi w tym, aby posiadać konieczne minimum, które będzie dostosowane do twojej sylwetki, stylu oraz sposobu życia.

Radzimy, w jaki sposób wybierać odzież i akcesoria zimowe.

Zbliża się czas zimy. Sklepy odzieżowe pękają w szwach od ogromu kolekcji ubraniowych i akcesoriów. Kupując ubrania i dodatki na zimę należy pamiętać o paru rzeczach. Przede wszystkim zwracajmy uwagę, żeby ubrania, buty i dodatki (na przykład rękawiczki, czapki albo szaliki) były bardzo ciepłe, najlepiej uszyte z naturalnych materiałów, czyli na przykład wełny merino i angory. Już na jesień w niemal wszystkich sklepach z ciuchami znajdziemy stroje z kolekcji zimowej, toteż przed kupnem danej rzeczy fajnie jest porównać fasony z minimum kilku sklepów, żeby później wybrać ten najodpowiedniejszy.

Moda dziecięca przedstawia się bardzo ciekawie

Dawniej czymś naturalnym było, że maluchy ubrane okazywały się w śpioszki, kaftaniki oraz pajacyki, obecnie tego typu ubranka stopniowo znikają ze sklepowych półek, a opiekunowie chcą kupować takie ubrania, które naśladują te dla dorosłych. Są one ciągle zrobione z miękkich produktów, z gumek które nie uciskają oraz które zezwalają na dodatkową regulację, a to wszystko po to, żeby maluszkom było wygodnie.