Dzień: 18 maja 2019

Fitness w Poznaniu dla każdego.

Sieć klubów fitness w Poznaniu zrodziła się z miłości do ruchu. Istnieją od 2005 roku. Głównym priorytetem jest pokazanie innym jak ważna dla zdrowia jest lkondycja fizyczna. Ruch ma duży wpływ na samopoczucie. W klubach fintess w Poznaniu oprócz profesjonalnego podejścia do treningu, propaguje się też zdrowym stylem życia i umiejętnością cieszenia się ruchem.

W jaki sposób pomóc potrzebującym? Inicjatywa, dzięki której podopieczni fundacji mogą cieszyć się zdrowiem i godnymi warunkami

Biorąc pod uwagę sytuację dzieci chorych lub przebywających w domach dziecka zdecydowanie należy przyczynić się do poprawy ich stanu zdrowia, ale również sytuacji finansowej. To naturalne, że mało z nas posiada środki finansowe, które mogłyby stanowić jednorazowy ‘zastrzyk gotówkowy’, który może poprawić kryzysową sytuację. Warto jednak mieć na względzie inicjatywy takie jak powszechny ‘1%’, za sprawą którego mamy możliwość systematycznie przyczyniać się do niesienia pomocy potrzebującym dzieciom.

Kalosze mogą być ładne, a przy tym porządne

Zapewne większość czytelników nie za bardzo pozytywnie podchodzi do tematu kaloszy – jednakowoż któż rzekł, że we wszystkich przypadkach są one koszmarne? Owszem, istnieje bardziej gustownie obuwie- kobiece oraz męskie, niż właśnie kalosze, ale no to już inna para kaloszy… Zatem w tym tekście postaramy się nieco obalić krzywdzące stereotypy dotyczące tego typu obuwia. A trzeba na starcie powiedzieć, iż nieczęsto zwykliśmy się spotykać z mocno pozytywnym postrzeganiem kaloszy.