100 lat! – zatem w jaki sposób zaaranżować urodziny dla dziecka

Domowy kinderbal na urodziny malucha to okazja do zabawy nie jedynie dla dzieci. O ile odpowiednio się przygotujecie, sami też będziecie się wspaniale bawić. Ostatnimi czasy jak grzybki po deszczu, powstają kluby malucha, kafeterie i bawialnie zajmujące się organizacją zabaw urodzinowych.

Jednakże jeśli dziecko jest małe, lepiej celebrować urodzinki w domu. Nadmiar gości oraz obce miejsce mogą być dla brzdąca męczące.

urodziny dziecka

Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz tego przygotowanie urodzinek w domu ma mnóstwo walorów: uczy dziecko współpracy, pokazuje mu, że jest ważne, pozwala odnaleźć się w centrum rodzinnych wydarzeń, tworzy piękne wspomnienia.

Robimy zaproszenia na urodziny latorośli. Wręczanie zaproszenia bądź wysyłanie go pocztą jest to pierwsza zapowiedź „wielkiego dnia”. W przygotowanie zaproszeń wskazane jest włączyć brzdąca. Ułóżcie razem tekst, napiszcie go odręcznie bądź na komputerze, a potem przyklejcie na kolorowy papier.

Czy szukasz kolejnych i interesujących postów na opracowany tu temat? Śpieszymy z pomocą – kliknij, zobacz, sprawdź (http://e-plastyczny.pl/art-dekoracyjne) tu rzetelne fakty.

Maluch może przystroić karteczki jak też koperty ołówkami, farbkami, kolorowymi pieczątkami. Przydadzą się barwne baloniki. Zawieście pęki baloników przy drzwiach do mieszkania lub na furtce – gościom łatwiej będzie do was dotrzeć. Latorośl może narysować na balonikach pisakami buźki z przeróżnymi minami. Z barwnego papieru wytnijcie trójkąty po czym sprawcie girlandy. Pieczemy ciasteczka. Zachęćcie dziecko do wspólnego pieczenia ciasteczek.

Brzdąc może mieszać skład, formować z ciasta placuszki, wykrawać kształty za pomocą foremek, upiększać polewą jak też barwną posypką. Zabawę w wypiekanie ciasteczek możecie też urządzić w czasie przyjęcia. Przygotujcie kruche ciasto, naszykujcie wałek, mąkę do podsypywania, stolnicę, formy oraz lukry do przystrajania.

By zamówić tort odszukaj firmę piekącą torty dla dzieci bądź torty weselne, sprawdź również Przespacerujcie się do sklepu po zastawę z papieru. Niech maluch wybierze talerzyki i kubeczki. Zatrudnijcie także brzdąca do rozkładania naczyń a także serwetek na stole. Nie łudźcie się, że usiądziecie w gronie rodziców przy kawce i ciasteczku, a dzieci będą się grzecznie bawiły w drugim pokoju. Są na to zbyt małe. Potrzebują wodzireja albo czarodziejki, która pokaże, w co oraz w jaki sposób się bawić.

Zobacz też: