Zadbaj o zdrowie na wakacjach – zrelaksuj się

Każdego dnia czeka na nas ogromna ilość obowiązków. W miejscu pracy jesteśmy nieustannie narażani na ogromny stres, który sprawia, że chodzimy poddenerwowani. W domu oczekują na nas różne prace w związku z gospodarstwem, a także sprawy naszych pociech. Kiedy nareszcie załatwimy wszelkie sytuacje, okazuje się, że najwyższy czas iść spać.

Continue reading „Zadbaj o zdrowie na wakacjach – zrelaksuj się”

A może nad morze?

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem warto by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat trwają dysputy czy lepiej nad Bałtyk czy zdecydować się na plaże Adriatyku. Moim zdaniem trudno powiedzieć. Zdarzyło mi się być w obu miejscach i uważam że oba miejsca mają swoje zalety i wady.

Continue reading „A może nad morze?”

Ferie w siodle to jedna z ciekawszych propozycji wyjazdu dla naszego potomka

Czas wakacji każdemu z nas kojarzy się z ciepłem, odpoczynkiem i odwiedzaniem ślicznych miejsc. Jest to czas, który bez wątpienia należałoby pozytywnie spędzić, a kilkanaście dni wakacji spędzić w przyjemny sposób. Znaczące jest, by odpowiednio wcześniej uplanować urlop, albowiem to pozwoli nam rozciągnąć w czasie przygotowania. Wskazane jest aby również zastanowić się nad tym, czy warto zabrać dzieci ze sobą, czy może wyprawić je na zaaranżowaną kolonię.

Continue reading „Ferie w siodle to jedna z ciekawszych propozycji wyjazdu dla naszego potomka”