A może na upominek kupić bieliznę?

Czasem tak bywa, że dziesięcioleciach przebytych razem płomyk namiętności zaczyna blednąć. Wiele związków rezygnuje z zmagań o gorętsze pożycie, lecz niektóre starają się przywrócić przeszłe emocje. Szukają wsparcia w poradnikach seksuologicznych, wybierają wspólnie filmy porno, stosują wszelkie akcesoria łóżkowe. Ubiorem, który może wprowadzić do seksu wiele mocnych uniesień, jest frywolna bielizna damska.

Continue reading „A może na upominek kupić bieliznę?”

Ćwiczenia na masę, efektywne ćwiczenia na brzuch

Kiedy zaczynamy przygodę z ćwiczeniami motywów jest naprawdę sporo. Część osób uważa, że jedynie otyli ludzie biorą się za ćwiczenia, ale nie jest to jedyny powód. Powoli zaczęło do nas docierać, że bez odpowiedniej dawki ruchu codziennie nie damy rady właściwie działać.

Continue reading „Ćwiczenia na masę, efektywne ćwiczenia na brzuch”

Czy prosto jest zrzucić wagę zaraz po porodzie? Od jakiej aktywności warto zacząć? W jaki sposób się odżywiać?

Kobiety, które urodziły dziecko często przejmują się dodatkowymi kilogramami, jakie zostały po ciąży. Natomiast trzeba wiedzieć, iż ciało potrzebuje troszkę czasu po porodzie by dojść do siebie. Dobrą wiadomością może być to, że według badań to właśnie pierwsze pół roku po urodzeniu dziecka ciało kobiety jest jakby zaprogramowane na zrzucanie wagi oraz jest to łatwiejsze aniżeli normalnie. Jak w związku z tym możemy pomóc swojemu ciału powrócić do lepszej sylwetki?

Continue reading „Czy prosto jest zrzucić wagę zaraz po porodzie? Od jakiej aktywności warto zacząć? W jaki sposób się odżywiać?”